Kategorie      
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)
Novinky
APÁLI Carp Cup 2018

Martin si se svím otcem Petřem vedli v náročném závodu na jihu Slovenska skvěle. Obsadili 4. místo a vyhráli svůj sektor A. Gratulace pánové !!!   Více - klikni jsem

více
Carp Maratón Zelená Voda 2018

Skvělý výkon podali borci Michal a Lukáš na težkém závodu Carp Maratón Zelená Voda 2018, kde se jim podařilo vyhrát krásné 3. místo !    Více - klikni jsem  

více
ECCJ 2018

Carp-B Team v složení Michal, Marcel a kapitán teamu Matej vyhráli tento prestížní závod juniorů !    Veľká gratulace pánové !!!   Více - klikni jsem

více

Doprava

Doprava zboží

Cena za dopravu balíku je 120,- Kč s DPH platná v rámci České republiky při částce do 2000,- Kč.

 

Zásilky přesahující částku 2000,- Kč mají dopravné ZDARMA.

Podmínky platí pro dopravu v rámci České republiky, Osobní odběr.

 

Osobní odběr je možný v provozovně společnosti CARP-B E&I s.r.o. , 696 05 Milotice, Na samotě. Pracovní doba je Po-Pá 9:00 – 17,00 hodin (možná dohoda i v pozdějším čase na mob. +420 773539525).

 

Uhradit objednávku na osobní odběr můžete v hotovosti na místě a nebo bankovním převodem. DPD objednané zboží je doručeno prostřednictvím kurýrní společnosti DPD, zboží bude doručeno do 24 hodin od převzetí zásilky od prodávajícího v předstihu.

Před doručením Vás bude kontaktovat kurýr a domluví s Vámi přesné místo a přibližný čas doručení.

Jakmile balík opustí sklad naší společnosti, zašleme Vám mailem kód zásilky, pod kterým zásilku můžete sledovat. Při přebírání zásilky si řádně zkontrolujte její stav. Pokud zásilka vykazuje vady, rozbalte ji pouze v přítomnosti dopravce. V případě jakýchkoli pochybností odmítněte zásilku převzít a ihned nás informujte.

Spolu najdeme východisko ze svízelné situace.. Pokud poškozenou zásilku převezmete a zjistíte poškození nebo ztrátu části obsahu později, nemůžeme již vstoupit do reklamačního řízení mezi Vámi a doručovací společností. Na pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel.


Česká pošta - obchodní balík - objednaný produkt je doručen prostřednictvím české pošty a jejich služby "obchodní balík". Zboží bude doručeno do 2 pracovních dnů od předání zásilky.

Jakmile balík opustí sklad naší společnosti, zašleme Vám mailem kód zásilky, pod kterým zásilku můžete sledovat. Kde se váš balíček nachází si můžete ověrit na stránkách České pošty v sekci Sledování zásilek (track/trace) v případě, že vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese, bude zásilka uložena na příslušné poště, s tím, že do schránky vám bude vložena informace o uložení zásilky na poště. Bude balíček uchován k převzetí maximálně 7 dnů. Objednávku zasílanou Českou poštou lze uhradit při převzetí zásilky tzv. na dobírku nebo převedem na účet před odesláním zásilky.

Při přebírání zásilky si řádně zkontrolujte její stav. Pokud zásilka vykazuje vady, rozbalte ji pouze v přítomnosti dopravce. V případě jakýchkoli pochybností odmítněte zásilku převzít a ihned nás informujte. Spolu najdeme východisko ze svízelné situace..   

Pokud poškozenou zásilku převezmete a zjistíte poškození nebo ztrátu části obsahu později, nemůžeme již vstoupit do reklamačního řízení mezi Vámi a doručovací společností. Na pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel.

Copyright 2018 - 2021 © CARP-B