Kategorie      
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)
Novinky
APÁLI Carp Cup 2018

Martin si se svím otcem Petřem vedli v náročném závodu na jihu Slovenska skvěle. Obsadili 4. místo a vyhráli svůj sektor A. Gratulace pánové !!!   Více - klikni jsem

více
Carp Maratón Zelená Voda 2018

Skvělý výkon podali borci Michal a Lukáš na težkém závodu Carp Maratón Zelená Voda 2018, kde se jim podařilo vyhrát krásné 3. místo !    Více - klikni jsem  

více
ECCJ 2018

Carp-B Team v složení Michal, Marcel a kapitán teamu Matej vyhráli tento prestížní závod juniorů !    Veľká gratulace pánové !!!   Více - klikni jsem

více

Reklamační řád

Úvod Dodání zbožíReklamační řád

Záruka a reklamace

Při prodeji krmiva je procento reklamací mizivé, ale je dobré vědět, že u nás získáváte běžnou záruku jako v kamenném obchodě. Předané či zaslané reklamace vyřizujeme zpravidla během několika málo dní, snažíme se vše vyřešit k plné spokojenosti zákazníka.

 

Záruka začíná běžet dnem převzetí výrobku spotřebitelem. Na zboží je poskytována záruka 24 měsíců. Prodejce odpovídá za všechny vady výrobku, které se vyskytnou v průběhu záruční doby a nejsou způsobeny zákazníkem.

 

Vady způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením nemůžou býti uznány. Reklamaci můžete uplatnit poštou i osobně.

 

Pokud budete zakoupené zboží zasílat k reklamaci poštou, případně jinou přepravní službou, zašlete tuto zásilku na adresu: 


RYBÁŘSKÁ SPECIÁLKA CARP-B

Kříčkova 2890/14

Hodonín 69501


Do zásilky přiložte dopis, ve kterém nám napište z jakého důvodu výrobek reklamujete. Dále přiložte do zásilky kopii faktury, nebo údaje, dle kterých budeme schopni Váš nákup identifikovat (jméno na které byla objednávka uskutečněna).


Nezapomínejte zaslat kontaktní údaje (email, telefonní číslo). Jenom tak Vás dokážeme v průběhu reklamace spolehlivě informovat.


Náklady na dopravu reklamovaného výrobku k nám Vám budou zpětně uhrazeny v případě uznání reklamace.


Nikdy nezasílejte reklamované zboží na dobírku. Takové zásilky nepřebíráme.


Kontaktní telefon na obchodní oddělení : +420 773 539 525


Zboží zakoupené v našem e-shopu lze bez udání důvodů do 14-ti dnů vrátit na adresu společnosti CARP-B plus s.r.o, písemně a nebo osobně v provozovně společnosti. Při navrácení zboží je nutno předložit fakturu či daňový doklad o koupi. Zboží musí být v originálním balení, nepoužité a nepoškozené.

Po oddržení vráceného zboží zkontrolujeme a v co nejkratším termínu odpovídající částku zašleme zpět. Částka se vrací bez poštovného !


PLATÍ POUZE PRO E-SHOP!

Copyright 2018 - 2021 © CARP-B